| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Stjärnmejsel, 16 x M6-muttrar, 16 x M6-skruvar, 2 baskonsoler, 2 toppkonsoler, 48 x M8-bultar, 8 x hörnsektioner, 48 x M8-brickor, M8-nyckel (13 mm), 4 x hjul, 4 x utjämningsfötter, 16 x M6 flänsmuttrar, M6-nyckel (10 mm), 4 x mittsektioner, 2 x högervertikala skenor, 2 x vänstervertikala skenor, 4 x jordledningar, 16 x M6 platta brickor, 24 x M6-hylsmuttrar, 24 x PVC-brickor, 24 x M6 Philips-huvudskruvar, 4 kabelhanteringskrokar, 4 x hakmonteringsskruvar |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 66.18 cm |
| Höjd | 63.75 cm |
| Vikt | 17 kg |
| Innermått | 46.5 cm x 55.9 cm x 53.8 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 544.3 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Inställningsbart djup, platt paket, 4 postrackmonteringsbara, 4 stänger |
| Standarder som följs | EIA-310-E, RoHS, DIN 41494, IEC 60297-3-100, ECA-310-E |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 2 år Tekniskt stöd: - livstid |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: CABCAGENT62B, CABCAGENTS62, CABCAGENUT2B, CABCAGENUT6B, CABCAGENUTS2, CABCAGENUTSB, CABSCREWM52B, CABSCREWM5B, CABSCREWM62B, CABSCREWM6B, CABSCREWSB, CABSCREWSM5, CABSCREWSM5B, CABSCREWSM62, CABSCREWSM6B, CABSCRWS1224, CABSCRWSM62B |
|