Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 12U 19-tums väggmonterat nätverksrack - Serverrumsrack med 2 stolpar, öppna ramar och justerbart djup på 30-50,8 cm för AV/data/ IT-kommunikation/datorutrustning/switch med korgmuttrar och skruvar - Rack - väggmontering - svart - 12U - 20"
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
RK12WALLOA
EAN
0065030873918
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 48 x M6-hylsmuttrar, 48 x M6 skruvar, 2 x vertikala skenor, 2 främre horisontella fästen, 2 bakre horisontella fästen, 48 plastmellanbrickor, 16 monteringsskruvar, 24 platta brickor, 24 bultar |
| Stativstorlek | 20" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 50.4 cm |
| Djup | 30.5 cm |
| Höjd | 64.1 cm |
| Vikt | 16 kg |
| Innermått | 45 cm x 29.2 cm x 53.4 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 90 kg |
| Egenskaper | Inställningsbart djup, 2 stänger |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år |
|