Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 12U 29" nedmonterbart serverskåp med hjul - Rack skåp - svart - 12U - 36"
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
RK1236BKF
EAN
0065030845595
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Aluminium, stål |
| Stativstorlek | 36" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Vikt | 29.3 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 800 kg |
| Egenskaper | Hjul, låsbar främre dörr, dörr med fönster, bakre dörr med nät |
| Standarder som följs | RoHS, IEC 297-2, DIN 41491 Part 1 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|