Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 12U Hinged Open Frame Wall Mount Server Rack - 4 Post 22 in. Depth Network Equipment Rack Cabinet - 140 lbs capacity (RK1219WALLOH) - Rack - väggmontering - svart - 12U - 22"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK1219WALLOH
EAN
0065030848855
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Kallvalsat stål |
| Förpackningens innehåll | 48 monteringsskruvar (10-32), 48 hylsmuttrar |
| Stativstorlek | 22" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 60.4 cm |
| Djup | 55.5 cm |
| Höjd | 64.7 cm |
| Vikt | 17.5 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 63.4 kg |
| Egenskaper | Med gångjärn |
| Standarder som följs | EIA-310-D, UL, RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|