Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 12U Open Frame Network Rack - 19" 2 Post Free Standing Desktop Rack for Computer, AV, Media, IT, Data & Server Room Equipment (RK12OD) - Rack öppen ram - svart - 12U - 19" - för P/N: CABCAGENUTS6, CABSCREWM52, CABSCREWSM6, CABSCRWM520, CABSCRWM620, CABSCRWS1224
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK12OD
EAN
0065030834193
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 50.4 cm |
| Djup | 29.2 cm |
| Höjd | 58.4 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Standarder som följs | UL, RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: CABCAGENUTS6, CABSCREWM5, CABSCREWM52, CABSCREWM6, CABSCREWM62, CABSCREWS, CABSCREWSM6, CABSCRWM520, CABSCRWM620, CABSCRWS1224 |
|