Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 12U väggmonterat serverrackskåp - 33.3 tum (84,8 cm) djupt - gångjärnsupphängning - Rackmonteringsskåp - väggmontering - svart - 12U
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
RK1232WALHM
EAN
0065030870436
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackmonteringsskåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 sidopaneltangenter, 2 dörrnycklar, 48 skruvar (12 - 24), 48 hylsmuttrar, rulle med kardborreband |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 85 cm |
| Höjd | 63.7 cm |
| Vikt | 45 kg |
| Innermått | 45 cm x 83 cm x 54 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 90 kg |
| Egenskaper | Låsbar främre dörr, tangentlås, inställningsbart djup, med gångjärn, främre dörr med nät |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år |
|