Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 12U väggmonterat serverrackskåp - upp till 16 tum (40,6 cm) djupt - gångjärnsupphängning - Rackmonteringsskåp - väggmontering - svart - 12U
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
RK12WALHM
EAN
0065030867405
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackmonteringsskåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 sidopaneltangenter, 2 dörrnycklar, 48 skruvar (12 - 24), 48 hylsmuttrar, rulle med kardborreband |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 55 cm |
| Höjd | 63.7 cm |
| Vikt | 27 kg |
| Innermått | 45 cm x 53 cm x 53.4 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 90 kg |
| Egenskaper | Låsbar främre dörr, tangentlås, inställningsbart djup, med gångjärn, främre dörr med nät |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år |
|