Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 15U Väggmonterat serverrack med justerbara skenor - Rack - väggmontering - svart - 15U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK15WALLOA
EAN
0065030873758
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 x vertikala skenor, 2 främre horisontella fästen, 2 bakre horisontella fästen, 16 monteringsskruvar, 24 platta brickor, 24 bultar, 60 x M6-hylsmuttrar, 60 x M6 skruvar, 60 plastmellanbrickor |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 15U |
| Bredd | 51 cm |
| Djup | 50.4 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Vikt | 15.2 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 53 cm x 80 cm x 13 cm / 17.8 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 90 kg |
| Egenskaper | Inställningsbart djup, 2 stänger |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år |
|