Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 15U väggmonterat serverrackskåp - 16 tum (40,6 cm) djupt - gångjärnsupphängning - Rack skåp - 4 stolpar - väggmontering - svart - 15U - 16"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK1520WALHM
EAN
0065030870085
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Antal rackstolpar | 4 stolpar |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Jordningsterminal, 2 sidopaneltangenter, 2 dörrnycklar, 1U-hylla, 62 burmuttrar (12 - 24), 62 skruvar (12 - 24), 3 meter krok- och kabelbindningsrulle |
| Stativstorlek | 16" |
| Höjd (U-format) | 15U |
| Bredd | 61 cm |
| Djup | 55.3 cm |
| Höjd | 77.2 cm |
| Vikt | 52 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 63.5 cm x 67.5 cm x 85.5 cm / 84 kg |
| Innermått | 59.6 cm x 54.7 cm x 41 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 90 kg |
| Egenskaper | Låsbar bakre dörr, tangentlås, inställningsbart djup, borttagbar dörr, omvändbar framdörr, gängat hål, justerbara monteringsskenor |
| Standarder som följs | RoHS, REACH, ECA-310-E |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år |
|