Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 18U 19-tums Open Frame Server-rack - 4 efter justerbar djup 23-41-tums mobil - kostnadsfritt, fristående Rack för rullande nätverk/datorutrustning - Dell PowerEdge HP ProLiant ThinkServer (4POSTRACK18U) - Rack öppen ram - 4 stolpar - golvstående - svart - 18U
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
4POSTRACK18U
EAN
0065030886833
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Antal rackstolpar | 4 stolpar |
| Placering/montering | Golvstående |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Stjärnmejsel, 2 baskonsoler, 2 toppkonsoler, 8 x hörnsektioner, M8-nyckel (13 mm), 4 x hjul, 4 x utjämningsfötter, M6-nyckel (10 mm), 4 x mittsektioner, 2 x högervertikala skenor, 2 x vänstervertikala skenor, 4 x jordledningar, 24 x M6-hylsmuttrar, 4 låsbrickor, 8 kabelhanteringskrokar, 18 M6 flänsmuttrar, 18 M6 platta brickor, 18 M6 sexkantsskruvar, 8 krokmonteringsskruvar, 50 M8 sexkantsskruvar, 4 Phillips-skruvar, 24 m6-skruvar, 24 M6 brickor av plast |
| Höjd (U-format) | 18U |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 1.119 m |
| Höjd | 90.4 cm |
| Vikt | 29.5 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 24.5 cm x 138 cm x 12.5 cm / 29.8 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 544 kg |
| Egenskaper | Integrerad kabelhantering, justerbara monteringsskenor |
| Standarder som följs | EIA-310-C, RoHS, REACH, ECA-310-E |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 2 år |
|