Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 18U väggmonterat nätverkskopplingsskåp med gångjärnspanel - Rackmonteringsskåp - väggmontering - svart - 18U
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK1820WALHM
EAN
0065030870061
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackmonteringsskåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 sidopaneltangenter, 2 dörrnycklar, 72 hylsmuttrar, rulle med kardborreband, 72 skruvar (12 - 24) |
| Höjd (U-format) | 18U |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 55 cm |
| Höjd | 90.4 cm |
| Vikt | 52 kg |
| Innermått | 45 cm x 53 cm x 80 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 90 kg |
| Egenskaper | Låsbar främre dörr, tangentlås, inställningsbart djup, med gångjärn, främre dörr med nät |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år |
|