Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 19-tums 24U-serverskåp - 4 stolpar - Nätverksutrustningsrack med justerbart djup (5 till 76 cm) och hjul/kabelhantering/hylla/1U-hylla/låsluckor - Rack skåp - 24U - 31"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK2433BKM
EAN
0065030870214
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 sidopaneltangenter, 2 dörrnycklar, fast hylla, hjul, ögla, krok, 96 hylsmuttrar, 96 monteringsskruvar |
| Stativstorlek | 31" |
| Höjd (U-format) | 24U |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 85.3 cm |
| Höjd | 1.17 m |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 75 kg |
| Diverse |
| Viktgräns | 450 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Främre dörr med nät, bakre dörr med nät, nätsidopaneler |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år Tekniskt stöd: - livstid |
|