Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 1U 19" Cable Management Organizer, D Ring Hook Network/Server Rack Cord Manager, Data Center Horizontal Wire Panel with Passthrough Holes with Mounting Hardware, EIA/ECA-310-E - 1U Ring Hook Organizer (CABLMANAGERH) - Kabelhållarsats för rack - 1U - 19"
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
CABLMANAGERH
EAN
0065030872898
| Allmänt |
| Produkttyp | Kabelhållarsats för rack |
| Förpackningens innehåll | Panel för kabelhantering, 4 x M5-muttrar, 4 x M5 skruvar |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.26 cm |
| Djup | 10.2 cm |
| Höjd | 4.45 cm |
| Vikt | 610 g |
| Diverse |
| Stativstorlek | 19" |
| Egenskaper | Horisontell orientering |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
|