Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 1U 19 inch Server Rack Rails, 24-36 inch Adjustable Depth, Universal 4 Post Rack Mount Rails, Network Equipment/Server/UPS Mounting Rail Kit, HPE ProLiant, Dell PowerEdge - 4 Post Rack Rails (UNIRAILS1UB) - Sats med stativskenor - rackmontering - svart - 1U - 19" - för P/N: RK1536BKF, RK1836BKF
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
UNIRAILS1UB
EAN
0065030882378
| Allmänt |
| Produkttyp | Sats med stativskenor |
| Placering/montering | Rackmontering |
| Förpackningens innehåll | 2 rackskenor, 8 x M6-hylsmuttrar, 8 st. M6-12 skruvar, 8 st. M6-plastkoppbrickor |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 5.84 cm |
| Djup | 62.8 cm |
| Höjd | 4.12 cm |
| Vikt | 3.5 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 23 cm x 67 cm x 11 cm / 4 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Standarder som följs | EIA-310-D, ECA-310 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: RK1536BKF, RK1836BKF |
|