Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 1U Hinged Wall Mount Patch Panel Bracket - 4 inch Deep - 19" Patch Panel Swing Rack for Shallow Network Equipment- 17lbs (WALLMOUNTH1) - Fäste för väggmontering - 1U - 19" - för P/N: PANEL4524
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
WALLMOUNTH1
EAN
0065030783507
| Allmänt |
| Produkttyp | Fäste för väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 10.2 cm |
| Höjd | 4.5 cm |
| Vikt | 0.4 kg |
| Diverse |
| Stativstorlek | 19" |
| Rackmonteringssats | Inkluderat |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 1 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: PANEL4524 |
|