Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 1U Rack Mountable Cable Lacing Bar w/Adjustable Depth, Cable Support Guide For Organized 19" Racks/Cabinets, Horizontal Cable Guide For Patch Panels/Switches/PDUs - List för rackkabelhantering (horisontell) - svart - 1U - 19"
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
12S-CABLE-LACING-BAR
EAN
0065030901680
| Allmänt |
| Produkttyp | List för rackkabelhantering (horisontell) |
| Produktmaterial | 2 mm SPCC-stål |
| Förpackningens innehåll | 4 x M6-hylsmuttrar, 4 x M4-skruvar, 4 m6-skruvar, 4 M6 brickor av plast |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 9.6 cm |
| Höjd | 4.4 cm |
| Justerbar höjd | 4-9.6 cm |
| Vikt | 500 g |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 600 g |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Inställningsbart djup, omvändbar |
| Standarder som följs | EIA-310-E, ECA-310-E |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 2 år |
|