Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 1U Vented Server Rack Cabinet Shelf, 7in Deep Fixed Cantilever Tray, Rackmount Shelf for 19" AV/Data/Network Equipment Enclosure w/ Cage Nuts & Screws, 44lbs Weight Capacity - 1U Vented Rack Shelf (CABSHELF1U7V) - Hylla för rack - svart - 1U - 7"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
CABSHELF1U7V
EAN
0065030870467
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Kallvalsat stål |
| Förpackningens innehåll | 4 hylsmuttrar, 4 monteringsskruvar |
| Stativstorlek | 7" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.26 cm |
| Djup | 17.78 cm |
| Höjd | 4.45 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 20 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Ventilerad, konsolarm |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|