Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 1U blindpaneler - Verktygsfria Blindpaneler för Rack - 10-pack - Rackblankningspanel - fram - svart - 1U - 19" (paket om 10)
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
BLANKP10
EAN
0065030870443
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 10 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Rackblankningspanel |
| Plats | Fram |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 49 cm |
| Djup | 4.2 cm |
| Höjd | 3.2 cm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år |
|