Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 1U-serverrackhylla - Universell fribärande serverhylla med rackfäste för 19-tums rack och skåp för nätverksutrustning - Hållbar design - Viktkapacitet 25 kg - 30 cm djupt fack - Hylla för rack - 1U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
SHELF-1U-12-FIXED-S
EAN
0065030893718
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | SPCC kallvalsat stål |
| Förpackningens innehåll | 4 x plastbrickor, 4 M6 korgskruvar, 4 M6 fyrkantiga korgmuttrar |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 30.5 cm |
| Höjd | 4.3 cm |
| Vikt | 2.5 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 37 cm x 55 cm x 12 cm / 3.2 kg |
| Diverse |
| Viktgräns | 25 kg |
| Egenskaper | Solid |
| Standarder som följs | EIA-310, ECA-310 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|