Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 1U serverrackhylla - Universell fribärande serverhylla med rackfäste för 19-tums nätverksutrustning i rack och skåp - Kraftigt stål - Viktkapacitet 20 kg - 41 cm djupt fack, svart - Hylla för rack - svart - 1U - 16" - för P/N: CABSHELF116V, RK1536BKF, RK1833BKM, RK1836BKF
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
CABSHELF116
EAN
0065030883559
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Paket med små bokstäver, 4 x M6-hylsmuttrar, 4 st. M6-12 skruvar |
| Stativstorlek | 16" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 44.1 cm |
| Djup | 40.1 cm |
| Höjd | 4.3 cm |
| Vikt | 3.26 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 54.5 cm x 44 cm x 7.5 cm / 3.9 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 20 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Konsolarm |
| Standarder som följs | EIA-310-E, RoHS, REACH, ECA-310-E |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: CABSHELF116V, RK1536BKF, RK1833BKM, RK1836BKF |
|