Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 1U serverrackhylla - Universell ventilerad fribärande serverhylla med rackfäste för 19-tums nätverksutrustning i rack och skåp - Kraftigt stål - Viktkapacitet 23 kg - 25 cm djup hylla, svart - Hylla för rack - svart - 1U - 10"
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
CABSHELFV1U
EAN
0065030867306
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Kallvalsat stål |
| Förpackningens innehåll | 4 hylsmuttrar, 4 monteringsskruvar |
| Stativstorlek | 10" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.26 cm |
| Djup | 25.4 cm |
| Höjd | 4.45 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 20 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Ventilerad, konsolarm |
|