Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 2-Pack 1U Server Rack Shelf, Vented, 44lb Capacity, 16" Deep (CABSHELF116V2PK) - Hylla för rack - svart - 1U - 19" (paket om 2)
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
CABSHELF116V2PK
EAN
0065030902151
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 2 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | SPCC kallvalsat stål |
| Förpackningens innehåll | 8 x M6-hylsmuttrar, 8 x M6 skruvar, 8 M6 brickor av plast |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 4.3 cm |
| Vikt | 3.1 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 57 cm x 51 cm x 12 cm / 7 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 20 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Ventilerad |
| Standarder som följs | EIA-310, ECA-310 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|