Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 25U-serverskåp - 4 pelare med justerbart djup 18-89 cm och ventilerad inneslutning med lås för mobil/nätverks-/data-/IT-utrustning med hjul/kardborrband från Dell PowerEdge HP ProLiant - Rack skåp - svart - 25U - 37"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK2537BKM
EAN
0065030870283
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Hjul, 100 x M6-hylsmuttrar, 100 x M6 skruvar |
| Stativstorlek | 37" |
| Höjd (U-format) | 25U |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 107 cm |
| Höjd | 123.73 cm |
| Innermått | 57 cm x 100 cm x 111 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 1500 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Tangentlås, borttagbar dörr, främre dörr med nät, bakre dörr med nät, nätsidopaneler, justerbara skenor, omvändbar framdörr |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år Tekniskt stöd: - livstid |
|