Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 26U 19" Wall Mount Network Cabinet, 16" Deep Hinged Locking IT Network Switch Depth Enclosure, Assembled Vented Computer Equipment Data Rack with Shelf & Flexible Side Panels - 26U Vented Cabinet (RK2620WALHM) - Rackmonteringsskåp - väggmontering - svart - 26U
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK2620WALHM
EAN
0065030870092
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackmonteringsskåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 sidopaneltangenter, 2 dörrnycklar, rulle med kardborreband, 104 skruvar (12 - 24), 104 hylsmuttrar |
| Höjd (U-format) | 26U |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 55 cm |
| Höjd | 1.26 m |
| Innermått | 45 cm x 53 cm x 116 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 90 kg |
| Egenskaper | Låsbar främre dörr, tangentlås, inställningsbart djup, med gångjärn, främre dörr med nät |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år |
|