Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 2U 19-tums nätverksrackhylla med två stolpar - Centermonterad, fribärande och rackmonterad serverhylla med 20 tums djup för AV-/datautrustning, korgmuttrar och skruvar, 34 kg viktkapacitet - Hylla för rack - 2 stolpar - central - svart - 2U - 19" - för P/N: 2POSTRACK42
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
CABSHF2POST2
EAN
0065030887502
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Antal rackstolpar | 2 stolpar |
| Plats | Central |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 4 x M6-hylsmuttrar, 4 m6-skruvar, 4 M6 plastkoppbrickor |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 50.8 cm |
| Höjd | 8.8 cm |
| Vikt | 5.4 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 54 cm x 55 cm x 11 cm / 5.6 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 34 kg |
| Standarder som följs | EIA-310-E, RoHS, REACH, ECA-310-E |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: 2POSTRACK42 |
|