Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 2U Blanking Panel - Steel Rack Mount Filler Panel - for 19in Server Rack Enclosure or Cabinet - Black Rack Panel (BLANKB2) - Täckpanel - svart - 2U - 19" - för P/N: RK1236BKF, RK2536BKF, RK4236BKB, RK619WALL, RK619WALLGB, RK960CP
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
BLANKB2
EAN
0065030837651
| Allmänt |
| Produkttyp | Täckpanel |
| Produktmaterial | Kallvalsat stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 1.3 cm |
| Höjd | 8.8 cm |
| Vikt | 0.52 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Standarder som följs | RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: RK1236BKF, RK2536BKF, RK4236BKB, RK619WALL, RK619WALLGB, RK960CP |
|