| Allmänt |
| Produkttyp | Sats med stativskenor |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 35.8 cm |
| Höjd | 8.9 cm |
| Vikt | 1.72 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Standarder som följs | UL, RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: 2636CABINET, 2POSTRACK12, 2POSTRACK16, 2POSTRACK42, 4POSTRACK12, 4POSTRACK12A, 4POSTRACK12U, 4POSTRACK25, 4POSTRACK25U, 4POSTRACK36, 4POSTRACK42, 4POSTRACKBK, 4POSTRACKHD, 7236CABINET, RK1233BKM, RK1236BKF, RK12OD, RK12OD2, RK1833BKM, RK2236BKF, RK2433BKM, RK2536BKF, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BK, RK4236BKB, RK4242BK, RK4242BK24, RK4242BK30, RK4OD, RK619WALL, RK619WALLGB, RK8OD, RK960CP, RKQMCAB12, RKQMCAB12V2, RKWOODCAB12 |
|