Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 2U Vertical Wall Mount Patch Panel Bracket - Steel Rack Mount Bracket w/Hardware for 19" Network, Server and Data Equipment (RK219WALLV) - Monteringsfäste - väggmontering - svart - 2U - 19" - för P/N: SV831DUSBUK
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
RK219WALLV
EAN
0065030834391
| Allmänt |
| Produkttyp | Monteringsfäste |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 5.04 cm |
| Djup | 10.45 cm |
| Höjd | 15.1 cm |
| Vikt | 0.8 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Standarder som följs | UL, RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: SV831DUSBUK |
|