| Allmänt |
| Produkttyp | Rackpanel för kabelhantering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 48.2 cm |
| Djup | 7.9 cm |
| Höjd | 8.81 cm |
| Vikt | 860 g |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Standarder som följs | RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 2 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: 2636CABINET, 2POSTRACK12, 2POSTRACK16, 2POSTRACK42, 4POSTRACK12, 4POSTRACK12U, 4POSTRACK25, 4POSTRACK25U, 4POSTRACK36, 4POSTRACK42, 4POSTRACKBK, 4POSTRACKHD, 7236CABINET, RACK-18U-20-WALL-OA, RACK-21U-20-WALL-OA, RK1219SIDEM, RK1219WALLOH, RK1224WALHM, RK1232WALHM, RK1233BKM, RK1236BKF, RK12WALHM, RK12WALLO, RK12WALLOA, RK1520WALHM, RK15WALLO, RK15WALLOA, RK1820WALHM, RK1833BKM, RK2236BKF, RK2433BKM, RK2536BKF, RK2537BKM, RK2620WALHM, RK3236BKF, RK4236BK, RK4236BKB, RK4242BK, RK4242BK24, RK4242BK30, RK616WALM, RK619WALLOH, RK812WALLO, RK812WALLOA, RK819SIDEM, RK819WALLOH, RK920WALM, RK960CP, RK9WALM, RKQMCAB12, RKQMCAB12V2, RKWOODCAB12 |
|