| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Kallvalsat stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 48.27 cm |
| Djup | 40.64 cm |
| Höjd | 8.8 cm |
| Vikt | 2.6 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 22.6 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Ventilerad, konsolarm |
| Standarder som följs | RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: 2636CABINET, 2POSTRACK12, 2POSTRACK16, 4POSTRACK12, 4POSTRACK12A, 4POSTRACK12U, 4POSTRACK25, 4POSTRACK25U, 4POSTRACK36, 4POSTRACK42, 4POSTRACKBK, 4POSTRACKHD, 7236CABINET, RK1233BKM, RK1236BKF, RK12OD, RK12OD2, RK1833BKM, RK2236BKF, RK2433BKM, RK2536BKF, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BK, RK4236BKB, RK4242BK, RK4242BK24, RK4242BK30, RK8OD, RK960CP, RKQMCAB12, RKQMCAB12V2, RKWOODCAB12 |
|