Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 2U-serverrackhylla - Universellt ventilerat fribärande fack med rackfäste för 19-tums rack och skåp för nätverksutrustning - Hållbar design - Viktkapacitet 91 kg - 36 cm djup hylla, svart - Hylla för rack - svart - 2U - 19"
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
SHELF-2U-14-CENTER-V
EAN
0065030893954
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | SPCC kallvalsat stål |
| Förpackningens innehåll | 10 plastmellanbrickor, 10 M6 korgskruvar, 10 M6 fyrkantiga korgmuttrar |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 35.6 cm |
| Höjd | 8.7 cm |
| Vikt | 2.3 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 41 cm x 55 cm x 12 cm / 3.3 kg |
| Innermått | 48.3 cm x 34.9 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 91 kg |
| Egenskaper | Ventilerad |
| Standarder som följs | EIA-310-E, ECA-310-E |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|