Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 2U-serverrackhylla, centermonterad, universell, ventilerad och fribärande serverhylla med rackfäste för 19-tums nätverksutrustningsrack, kraftigt stål, 90,7 kg kapacitet, 20-tums djup, svart - Hylla för rack - svart - 2U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
SHELF-2U-20-CENTER-V
EAN
0065030893947
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | SPCC kallvalsat stål |
| Förpackningens innehåll | 10 plastmellanbrickor, 10 M6 korgskruvar, 10 M6 fyrkantiga korgmuttrar |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 35.6 cm |
| Höjd | 8.7 cm |
| Vikt | 3.2 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 56 cm x 55 cm x 12 cm / 4.5 kg |
| Innermått | 48.3 cm x 51.1 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 91 kg |
| Egenskaper | Ventilerad |
| Standarder som följs | EIA-310-E, ECA-310-E |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|