Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 2U ventilerad och skjutbar serverrackhylla med kabelhanteringsarm - 70 till 80 cm justerbart monteringsdjup - 23 kg - 19-tums serverfackhylla för utrustningsrack - 61 cm djup - Hylla för rack - svart - 2U - 19" - för P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
UNISLDSHF192
EAN
0065030855969
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Kallvalsat stål |
| Förpackningens innehåll | Kabelhanteringsarm |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 60.96 cm |
| Höjd | 8.52 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 22.7 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Glidning, inställningsbart djup, ventilerad |
| Standarder som följs | RoHS, ANSI/EIA-RS-310-D |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 2 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: 2636CABINET, 4POSTRACK12, 4POSTRACK12A, 4POSTRACK12U, 4POSTRACK25, 4POSTRACK25U, 4POSTRACK36, 4POSTRACK42, 4POSTRACKBK, 4POSTRACKHD, 7236CABINET, RK1233BKM, RK1236BKF, RK1833BKM, RK2236BKF, RK2433BKM, RK2536BKF, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BK, RK4236BKB, RK4242BK, RK4242BK24, RK4242BK30 |
|