Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 3U Wall Mount Patch Panel Bracket - 19 in - Steel Vertical Patch Panel Mounting Bracket for Networking Equipment (RK319WALLV) - Monteringsfäste - väggmontering - svart - 3U - 19"
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
RK319WALLV
EAN
0065030834407
| Allmänt |
| Produkttyp | Monteringsfäste |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 3U |
| Bredd | 5 cm |
| Djup | 14.9 cm |
| Höjd | 15.1 cm |
| Vikt | 0.94 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Standarder som följs | UL, RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|