Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 42U Server Rack Cabinet - 4-Post Adjustable Depth (5.9" to 36.4") IT Network Equipment Rack Enclosure with Casters - 2000lbs (RK4236BKB) - Rack skåp - golvstående - svart - 42U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK4236BKB
EAN
0065030871976
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Placering/montering | Golvstående |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 50 mellanbrickor, 2 sidopaneltangenter, 2 dörrnycklar, 50 m6-skruvar, 50 M6 hylsmuttrar, hexskiftnyckel |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 42U |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 100 cm |
| Höjd | 192.2 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 907 kg |
| Egenskaper | Tangentlås, inställningsbart djup, löstagbar sidopanel, borttagbar dörr, främre dörr med nät, bakre dörr med nät, hjul, justerbara skenor, omvändbar framdörr, 4 stänger |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år Tekniskt stöd: - livstid |
|