Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 4U 19" Desktop Open Frame Rack, 2 Post Free-Standing Network Rack Switch Depth for Patch Panel/Data/AV/IT/Communication/Studio/Computer Equipment 66lb Cap. w/ Cage Nuts/Screws - 4U 2-Post Desktop Rack (RK4OD) - Rack öppen ram - 2 stolpar - på bord - svart - 4U
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
RK4OD
EAN
0065030883580
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Antal rackstolpar | 2 stolpar |
| Placering/montering | På bord |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 4 gummifötter, lodrät vänsterskena, lodrät högerskena, främre basfäste, vänster basfäste, höger basfäste, 8 M5 x 12 monteringsskruvar, 16 M5 x 16-skruvar, 16 x M5-hylsmuttrar |
| Höjd (U-format) | 4U |
| Bredd | 50 cm |
| Djup | 29.3 cm |
| Höjd | 23.5 cm |
| Vikt | 2.35 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 54.9 cm x 16 cm x 12.5 cm / 2.36 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 30 kg |
| Standarder som följs | EIA-310 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|