Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 4U Blank Panel for 19 inch Rack, Rack Mount Blanking Panel for Server/Network Racks & Cabinets, 4RU Rackmount Filler Panel/Spacer/Plates, Solid Panel, Cold-Rolled Steel, Black - 4U Blanking Panel (RKPNL4U) - Rackblankningspanel - svart - 4U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RKPNL4U
EAN
0065030890175
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackblankningspanel |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 4 x M6-hylsmuttrar, 4 m6-skruvar |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 4U |
| Bredd | 17.7 cm |
| Djup | 48.2 cm |
| Höjd | 1.5 cm |
| Vikt | 1 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 18.2 cm x 48.5 cm x 2 cm / 1.1 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Solid |
| Standarder som följs | EIA-310-D, RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 2 år |
|