Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 4U Hinged Wall Mount Patch Panel Bracket - 6 inch Deep - 19" Patch Panel Swing Rack for Shallow Network Equipment- 33lbs (WALLMOUNTH4) - Fäste för väggmontering - 4U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
WALLMOUNTH4
EAN
0065030783521
| Allmänt |
| Produkttyp | Fäste för väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 4U |
| Bredd | 49 cm |
| Djup | 10.5 cm |
| Höjd | 18 cm |
| Diverse |
| Stativstorlek | 19" |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
|