Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 4U Wall Mount Patch Panel Bracket - 19 inch Steel Vertical Mounting Bracket for Network and Data Equipment (RK419WALLV) - Monteringsfäste - väggmontering - svart - 4U - 19"
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
RK419WALLV
EAN
0065030834414
| Allmänt |
| Produkttyp | Monteringsfäste |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 4U |
| Bredd | 5 cm |
| Djup | 19.4 cm |
| Höjd | 15.1 cm |
| Vikt | 1.06 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Standarder som följs | UL, RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|