Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 5-Pack 1U Vertical Cable Management D-Ring Hooks, Cable Manager For 19" Server Racks/Cabinets, Network Rack Wire Organizers, Cable Guide Rings - Kabelhanteringsring (vertikal) - svart - 1U (paket om 5)
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
CMHOOK1UN5PK
EAN
0065030902168
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 5 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Kabelhanteringsring (vertikal) |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 4.5 cm |
| Djup | 10.1 cm |
| Höjd | 4.5 cm |
| Vikt | 73 g |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 24 cm x 17 cm x 4.5 cm / 448 g |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Typ-D-ring |
| Standarder som följs | EIA RS-310-D |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 2 år |
|