Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 6U Hinged Open Frame Wall Mount Network Rack - 4-Post 22" Depth Swing Out Computer Equipment Rack - 110lbs capacity (RK619WALLOH) - Rack - väggmontering - svart - 6U - 22"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK619WALLOH
EAN
0065030848831
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Kallvalsat stål |
| Stativstorlek | 22" |
| Höjd (U-format) | 6U |
| Bredd | 60.4 cm |
| Djup | 55.5 cm |
| Höjd | 40.8 cm |
| Vikt | 13.9 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 49.8 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Med gångjärn |
| Standarder som följs | EIA-310-D, UL, RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|