Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 6U väggmonterat rack - Öppen ram - 45,7 cm djup - Rack öppen ram - 2 stolpar - väggmontering - svart - 6U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK619WALLO
EAN
0065030887519
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Antal rackstolpar | 2 stolpar |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 24 x M6-hylsmuttrar, 24 m6-skruvar, 10 fot svart krok- och slingrulle |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 6U |
| Bredd | 55.5 cm |
| Djup | 45.7 cm |
| Höjd | 40.7 cm |
| Vikt | 10.5 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 62 cm x 52.5 cm x 47.5 cm / 10.7 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 80 kg |
| Standarder som följs | EIA-310-C, RoHS, REACH, ECA-310-E |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|