Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 6U väggmonterat serverrackskåp - upp till 15 tum djup - Rackmonteringsskåp - väggmontering - svart - 6U
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
RK616WALM
EAN
0065030870047
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackmonteringsskåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 sidopaneltangenter, 2 dörrnycklar, 24 skruvar (12-24), rulle med kardborreband, 24 x hylsmuttrar (12-24) |
| Höjd (U-format) | 6U |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 45 cm |
| Höjd | 37 cm |
| Vikt | 14 kg |
| Innermått | 45 cm x 43 cm x 26.7 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 90 kg |
| Egenskaper | Låsbar främre dörr, tangentlås, inställningsbart djup, med gångjärn, främre dörr med nät |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år |
|