Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 8U 19" Open Frame Server Rack, 4 Post Adjustable Depth 23-41" Mobile, Free Standing Rolling Network/Computer Equipment Data Rack, Dell PowerEdge, HP ProLiant ThinkServer - Adjustable Server Rack (4POSTRACK8U) - Rack öppen ram - 4 stolpar - golvstående - svart - 8U
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
4POSTRACK8U
EAN
0065030887168
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Antal rackstolpar | 4 stolpar |
| Placering/montering | Golvstående |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Stjärnmejsel, 2 baskonsoler, 2 toppkonsoler, 8 x hörnsektioner, M8-nyckel (13 mm), 4 x hjul, 4 x utjämningsfötter, M6-nyckel (10 mm), 4 x mittsektioner, 2 x högervertikala skenor, 2 x vänstervertikala skenor, 4 x jordledningar, 24 x M6-hylsmuttrar, 4 kabelhanteringskrokar, 4 x hakmonteringsskruvar, 4 låsbrickor, 18 M6 flänsmuttrar, 18 M6 platta brickor, 18 M6 sexkantsskruvar, 50 M8 sexkantsskruvar, 4 Phillips-skruvar, 24 m6-skruvar, 24 M6 brickor av plast, 50 M8 platta brickor |
| Höjd (U-format) | 8U |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 1.119 m |
| Höjd | 533 cm |
| Vikt | 23.8 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 27.5 cm x 76.5 cm x 12.5 cm / 24 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 544 kg |
| Egenskaper | Integrerad kabelhantering, justerbara monteringsskenor |
| Standarder som följs | EIA-310-C, RoHS, REACH, ECA-310-E |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 2 år |
|