Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 8U 19" Wall Mount Network Rack - 12" Deep 2 Post Open Frame Server Room Rack for Data/AV/IT/Computer Equipment/Patch Panel with Cage Nuts & Screws 135lb Capacity, Black (RK812WALLO) - Rack - svart - 8U - 19" - för P/N: CABCAGENUTS6, CABSCREWM52, CABSCREWSM6, CABSCRWM520, CABSCRWM620, CABSCRWS1224
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK812WALLO
EAN
0065030834148
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 8U |
| Bredd | 50.5 cm |
| Djup | 30.8 cm |
| Höjd | 35.6 cm |
| Vikt | 8 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 80 kg |
| Standarder som följs | UL, RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 1 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: CABCAGENUTS6, CABSCREWM5, CABSCREWM52, CABSCREWM6, CABSCREWM62, CABSCREWS, CABSCREWSM6, CABSCRWM520, CABSCRWM620, CABSCRWS1224 |
|