Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 8U 19" Wall Mount Network Rack, Adjustable Depth 12-20" 2 Post Open Frame Server Room Rack for AV/Data/ IT Communication/Computer Equipment/Switch with Cage Nuts & Screws - 8U Adjustable Rack (RK812WALLOA) - Rack - väggmontering - svart - 8U - 20"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK812WALLOA
EAN
0065030842471
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 20" |
| Höjd (U-format) | 8U |
| Bredd | 53.5 cm |
| Djup | 51 cm |
| Höjd | 49.5 cm |
| Vikt | 10.8 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 80 kg |
| Egenskaper | Inställningsbart djup |
| Standarder som följs | UL, RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|