Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 8U lodrätt serverskåp - 30-tum djupt - Rackmonteringsskåp - väggmontering - svart - 8U
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK830WALVS
EAN
0065030870054
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackmonteringsskåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 dörrnycklar, 2 nycklar till frontpanel, 32 skruvar (12 - 24), 32 x plastbrickor |
| Höjd (U-format) | 8U |
| Bredd | 64.3 cm |
| Djup | 38.1 cm |
| Höjd | 94 cm |
| Vikt | 36.5 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 90 kg |
| Egenskaper | Låsbar främre dörr, integrerad kabelhantering, justerbara skenor, 2 stänger |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år |
|