Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 9U väggmonterat serverrackskåp - upp till 19 tum (48,26 cm) djupt - Rackmonteringsskåp - väggmontering - svart - 9U
Information
Finns i lager
TillverkareStarTech
Artnr
RK920WALM
EAN
0065030870115
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackmonteringsskåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 sidopaneltangenter, 2 dörrnycklar, 36 skruvar (12 - 24), rulle med kardborreband, 36 hylsmuttrar |
| Höjd (U-format) | 9U |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 55 cm |
| Höjd | 50.4 cm |
| Vikt | 18 kg |
| Innermått | 45 cm x 43 cm x 40 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 90 kg |
| Egenskaper | Låsbar främre dörr, tangentlås, inställningsbart djup, med gångjärn, främre dörr med nät |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år |
|