Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com Rack Unit Labels - Server Rack Unit Alignment Strips - Up to 52U - 2-Pack (RKUNITAPE) - Etiketter för rackhöjdsidentifiering - 49U - TAA-kompatibel (paket om 2)
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RKUNITAPE
EAN
0065030865418
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 2 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Etiketter för rackhöjdsidentifiering |
| Höjd (U-format) | 49U |
| Vikt | 14 g |
| Diverse |
| TAA-kompatibel | Ja |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 2 år |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | -50 °C |
| Max temperatur vid drift | 90 °C |
|