Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com Server Rack Cable Management - 2U Horizontal - Cable Duct Raceway Panel with Cover (CMDUCT2U2) - Rackpanel för kabelhantering - svart - 2U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
CMDUCT2U2
EAN
0065030897884
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackpanel för kabelhantering |
| Produktmaterial | Plast, stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 7.2 cm |
| Djup | 48.3 cm |
| Höjd | 8.8 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 54.5 cm x 15 cm x 14.5 cm / 1.5 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Horisontell orientering |
| Standarder som följs | RoHS, REACH |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 2 år |
|